GÜNCEL Haberleri
B2BGain yolunda hızlı adımlar…

B2BGain ekibi geçtiğimiz yıl başlattığı Afrika pazarına giriş ve ülke bazlı talep toplama girişimine hız kesmeden devam ediyor. B2BGain ekibinin olağan haftalık eğitimleri Dış Ticaret Uzmanı Şükrü Koçbilek ve B2BGain Editörü Beycan Aksoy tarafından gerçekleştirilmekte.

B2BGain yolunda hızlı adımlar…
PAYLAŞ
A
Haberi Oku

Firuze Medya hayata geçirdiği B2BGain Projesi için eğitimlerine devam ediyor. Gelişen ve büyüyen Konya Sanayisinin sektöründe marka olan firmalarının, Afrika pazarında tanıtılması ve ihracat yolunun açılması için B2BGain, çıktığı yolda çalışmalarına, eğitimlerine hız kesmeden devam ediyor. Toplantıda Afrika pazarı, Afrika pazarından gelen talepler, B2bGain Platformunun hizmetleri,  dış ticaret, ihracat ve gümrük kuralları gibi birçok konunun araştırması ve bilgilendirilmesi yapılıyor. Firuze Medya LTD. ŞTİ. tarafından hayata geçirilen B2BGain Platformu çalışmaları ve eğitimleri şimdiden sonuç vermeye başladı.

Her hafta yapılan eğitim ve değerlendirme toplantısında ele alınan konular ve ekibe gelen talepler doğru yolda olduklarının bir göstergesidir.

Yorumlar (0)