GÜNCEL Haberleri
BAŞKAN KILCA ÇENGİLTİ’DE ASFALT ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

KILCA: HEDEFİMİZ KARATAY’IN DAHA DA GELİŞMESİ VE İLERLEMESİ

BAŞKAN KILCA ÇENGİLTİ’DE ASFALT ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ
PAYLAŞ
A
Haberi Oku

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, “Karatayımızı Birlikte Yönetelim” anlayışıyla ilçenin tüm kesimleriyle bir araya gelmeye ve istişarelerde bulunmaya devam ediyor. Mahalle ziyaretleri kapsamında ise Çengilti’de vatandaşlarla buluşan Başkan Hasan Kılca, Karatay’ın her alanda ilerlemesi, gelişmesi ve yaşam kalitesinin daha da artması için gayretlerinin süreceğini belirtti.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Belediye Başkan Yardımcıları, birim müdürleri ile belediye meclis üyeleriyle birlikte Karatay’a Çengilti Mahallesi’ni ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu.

BAŞKAN KILCA ÇENGİLTİ’DE YOL ASFALTLAMA ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Başkan Hasan Kılca, Karatay Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerinin Çengilti Mahallesi’nde yürüttüğü asfaltlama çalışmalarını da yerinde inceleyerek ekiplerden bilgi aldı.

Kılca, Karatay Belediyesi olarak tüm mahallelerde çalışmalarının hız kesmeden devam ettiğinin altını çizerek Karatay’ın 80 mahallesiyle birlikte büyüdüğünü ve geliştiğini belirtti.

HEDEFİMİZ KARATAY’IN DAHA DA GELİŞMESİ VE İLERLEMESİ

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Kılca, mahalle ziyaretleri kapsamında hemşehrileriyle buluşmaya devam ettiklerini belirterek şunları aktardı: “Gerek merkez gerekse merkeze uzak Yeni Büyükşehir Yasası ile birlikte ilçemize bağlanan mahallelerimizi sık sık ziyaret ediyoruz. Buluşmalarımız oldukça verimli geçiyor. Bu ziyaretler vesilesiyle de altyapı ve asfalt çalışmalarımıza tüm enerjimizle devam ediyoruz. Şu anda da merkeze uzak mahallelerimizden Çengilti’deyiz. Burada Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimizin yürüttüğü asfalt çalışmalarını inceliyoruz. Hedefimiz ilçemizin tamamında altyapının kalitesi ve standartlarını daha da yükseltmek. Bu yıl asfaltlamayla ilgili koyduğumuz 150 bin ton asfalt dökme hedefimizi gerçekleştirmek adına tüm ekiplerimiz var gücüyle çalışıyor. Karatay’ın her anlamda ilerlemesi ve yaşam kalitesinin artması için gayret etmeye devam edeceğiz. Tabii Yazın bu sıcağında hemşehrilerimize hizmetin en güzelini ulaştırmak için büyük gayret gösteren ekiplerimize ve tüm çalışan kardeşlerimize de hemşehrilerim adına teşekkür ediyorum.” 

Yorumlar (0)