GÜNCEL Haberleri
KILCA, SANAYİ BÖLGELERİNDEKİ YOL ASFALTLAMA ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

BAŞKAN KILCA: TÜM ÇABAMIZ DAHA KALİTELİ VE KONFORLU BİR ULAŞIM İÇİN

KILCA, SANAYİ BÖLGELERİNDEKİ YOL ASFALTLAMA ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ
PAYLAŞ
A
Haberi Oku

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, ilçeye bağlı Fevzi Çakmak Mahallesi’ndeki Medcezir Caddesi’nde Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin sürdürdüğü yol asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi. Karatay’ın yaşam kalitesini yükseltmek için gayret ettiklerini belirten Başkan Kılca, “Tüm çabamız daha kaliteli ve konforlu bir ulaşıma katkı sunmaktır” dedi.

Bu yıl Karatay’da “altyapısı tamamlanan asfaltsız yer kalmayacak” hedefiyle yola çıkan ve 150 bin ton asfalt dökeceklerini açıklayan Karatay Belediyesi, bu amaçla başlatılan çalışmalara ara vermeden devam ediyor.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca da söz konusu hedefin hayata geçmesi kapsamında Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin Fevzi Çakmak Mahallesi Medcezir Caddesi’ndeki yol asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi.

BAŞKAN KILCA, FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ’NDEKİ ASFALTLAMA ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Belediye başkan yardımcıları ve birim müdürlerinden ekiplerin yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Hasan Kılca, Karatay Belediyesi olarak ilçe genelinde hummalı bir çalışma içerisinde olduklarına vurgu yaptı.

TÜM ÇABAMIZ DAHA KALİTELİ VE KONFORLU BİR ULAŞIM İÇİN

Başkan Kılca, sık sık mahallelerimizi ziyaret ederek hem vatandaşlarla bir araya geldiklerini hem taleplerini alarak hayata geçirmeye başladıklarını kaydederek şunları aktardı:

“Tabi bu arada da ziyaret ettiğimiz yerlerde belediyemizin yürüttüğü çalışmaları da yerinde inceleme fırsatı buluyoruz. Fevzi Çakmak Mahallemizdeki Medcezir Caddesi’nde de Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimizin asfaltlama çalışmasını inceledik. Bütün gayretimiz, vatandaşlarımıza daha rahat ve daha konforlu bir Karatay’ı bırakabilmek. Karatay’da ulaşımın kalitesini, konforunu ve güvenliğini artırarak yüksek standartlarda yol ve kaldırımları hemşehrilerimizin hizmete sunmak için çalışmaların aralıksız bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Bilindiği gibi Karatay Belediyesi olarak bu yıl asfaltlamayla ilgili 150 bin ton asfalt dökme hedefini koymuştuk. Bu hedefin gerçekleşmesine yönelik de adım adım yaklaşıyoruz. Bu vesileyle Yazın sıcağında kışın soğuğunda büyük bir özveriyle çalışan, ilçemizin her mahallesinde her sokağında alın teri döken personellerimizi yürekten kutluyor, kendilerine rabbimden kolaylıklar diliyorum. İlçemizi yollarıyla, parklarıyla, sosyal yaşam alanlarıyla yeniliklerle ve güzelliklerle buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Yorumlar (0)