GÜNCEL Haberleri
Konya Mali Müşavirler Meslekte Birlik Derneğinden Gövde Gösterisi..

Konya Mali Müşavirler Meslekte Birlik Derneği, Konya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Seyit Faruk Özselek'in de katılımıyla yüzlerce meslektaşını misafir etti..

Konya Mali Müşavirler Meslekte Birlik Derneğinden Gövde Gösterisi..
PAYLAŞ
A
Haberi Oku

 

Konya Mali Müşavirler Meslekte Birlik Derneği Başkanı Vehbi Çağlar’ın da bizzat bulunduğu geleneksel misafir ağırlama etkinlik akşamında, Mali Müşavirlere akşam yemeği ikram edildi.

Dernek Başkanı Vehbi Çağlar : "Başarı kişilerin değil, anlaşmış, birbirine güvenen ve aynı amaca hizmet eder kişiler topluluğunun eseridir.” diyerek katılımcılara teşekkür etti.

Yüzlerce kişilik Salonun almakta güçlük çektiği kadar yoğun katılımın olduğu etkinlikte, Mali Müşavirler, stresli mesleklerinden buldukları nadir anların tadını çıkarak keyifli zaman geçirdiler. Kadın Mali Müşavirlerin de yüksek adette yer aldığı etkinlik, akşamın ilerleyen saatlerine kadar sürdü.

Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMM) Odası Başkanı ve Oda seçiminde yeniden aday olan Seyit Faruk ÖZSELEK'in mütevazi tavırları, misafirlerle tek tek ilgilenip, yemeği elleriyle servis etmesi meslektaşlarında memnuniyet oluşturdu.

Yüzlerce Mali Müşavir, Başkan Seyit Faruk ÖZSELEK'e bu zamana kadarki özverili çalışması için teşekkür ederek, seçimde Tam Destek verecekleri sözünü tekrarladılar.

Yorumlar (0)