GÜNCEL Haberleri
PINK MARTINI PASION TURCA ORGANİZASYONU İLE TÜRKİYE TURNESİNDE!

14-21 Mayıs tarihleri arasında Türkiye’deki hayranları ile buluşacak.

PINK MARTINI PASION TURCA ORGANİZASYONU İLE TÜRKİYE TURNESİNDE!
PAYLAŞ
A
Haberi Oku

14 Mayıs BURSA – Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu

16 Mayıs İSTANBUL – Volkswagen Arena

17 Mayıs İZMİR - İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu

18 Mayıs ADANA - Çukurova Üniversitesi Açıkhava Tiyatrosu

20 Mayıs ANKARA – Congresium Ankara

21 Mayıs KONYA - Selçuklu Kongre Merkezi Anadolu Oditoryum

“Sympathique”, “Hang on Little Tomato”, “Hey Eugene!”, “Splendor in the Grass”, “Joy to the World”, “1969”, “A Retrospective”, “Get Happy”, “Dream A Little Dream” ve “Je Dis Oui” albümleriyle Türkiye'de büyük bir hayran kitlesine sahip olan, her albümü ile altın ve platin plak kazanan Pink Martini, dünya turnesi kapsamında Pasion Turca organizasyonu ile 14-21 Mayıs tarihleri arasında Türkiye’deki hayranları ile buluşacak.

En son yayınladıkları stüdyo albümleri “Je Dis Oui” de birbirinden güzel ve unutulmaz eserlerle yepyeni şarkıları yorumlayan grup, Türk sevenlerine de büyük bir sürpriz yaparak “Aşkım Bahardı” şarkısına yer vermişti.

Kendilerini “Dünyanın değişik köşelerinden melodileri ve ritimleri bir araya getirerek modern bir formda sunan müzik arkeologları” olarak tarif eden topluluğun şarkıları, The West Wing’den Desperate Houseviwes’a kadar birçok dizi ve filmde de yer buldu.

Samurayların aşk şarkılarından 1930’ların Küba müziğine, Fransız şansonlarından Brezilya sokak şarkılarına kadar dinlemesi en keyifli şarkıları seslendiren topluluk, China Forbes’un sıcak vokali, zengin repertuvarları ve sürprizleri ile hayranlarıyla buluşacak.

Yorumlar (0)