GÜNCEL Haberleri
Unutulmaz anlarınıza ev sahipliği yapıyoruz…

Üstün kalitesi ve hizmet anlayışı ile yola çıkan İpekyolu tüm özel günlerinizde sizleri mutlu etmek için yanınızda. Sunmuş oldukları imkân ve kolaylıklarla özel günlerinizi yaşam boyu unutmamanızı sağlarken tek amaçları misafirlerini mutlu etmek. Özel günlerinize ev sahipliği yapacak olan İpekyolu’nu Firma Sahibi Mehmet Özcan Öz ile 2 Soru 2 cevap köşemizde ele aldık. ‘Bizle görüşmeden organizasyon yapmak için karar vermeyin’ diyen Özcan Bey bu konuda ne kadar istekli ve iddialı olduklarını tesisi gezerken bizlere kanıtladı. Mekânın Konya’da eşsiz organizasyonlara ev sahipliği yapacağı ve en güzel organizasyonların tek adresi olacağı şimdiden belli.

Unutulmaz anlarınıza ev sahipliği yapıyoruz…
PAYLAŞ
A
Haberi Oku

 “Bizden fiyat almadan kesinlikle organizasyon yapmayın” sloganınızla ne ifade etmek istediğinizi anlatır mısınız?

İster sünnet, ister düğün, ister kına, ister nişan olsun insanların hayatlarındaki en özel en unutulmaz anlara ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz.  Yapılacak organizasyonlarda yaşanabilecek aksiliklerin ve hataların minimum düzeyde olması ve kişilerinin mekânımızdan mutlu ayrılabilmesi için işimize hassasiyet ve özen gösteriyoruz.

Mekânımızda 4 salon 1 tane çok büyük kır bahçesi ile hizmet vermekteyiz. Aynı anda kır bahçemizde 5000 kişi salonlarımızda ise 2500 misafiri çok rahat bir şekilde misafir edebiliriz.

Kır bahçemizin eşi benzeri yok. Bahçemizin çok büyük olmasının yanında kişinin istediği konseptlerle hazırlanan kır bahçemiz sizlere unutulmaz anları yaşamanızı sağlıyor. Yerleşim yeri bölgelerinden uzak olması, insanların çok kolay ulaşabileceği çevre yolu güzergâhı üzerinde olması ve 850 araçlık otoparkının olması nedeniyle hiçbir sıkıntının yaşanmayacağı bir mekânı sizlerin hizmetine sunduk.

Salonlarımızda kolon olmaması sunmuş olduğumuz farklı konseptler arasında kişinin seçme şansı olması, güvenilir ve kaliteli ürün sunmanın yanı sıra fiyatlarımızın da diğer düğün salonlarına kıyasla çok daha cazip olması tercih edilme sebeplerimiz arasında. Ayrıca fiyatlarımızın cazip olma sebepleri arasında hem mekânımızı daha iyi ve güzel bir şekilde tanıtmak hem de Türkiye’de yaşanan sıkıntılardan dolayı insanların daha az harcayarak mutlu olmalarını sağlamak.

Düğünlerimizi pastalı ve yemekli olacak şekilde değişik konseptlerde sizlere sunabiliyoruz. Pastalı düğünlerde kişiye özel servis tabaklarında kuru pasta ve yaş pasta ikramlarımız ayrıca kuruyemiş ikramlarımız mevcut.  Çayı, suyu, meşrubatı, orkestrası, fotoğrafçısı hatta videocusuna varana kadar her detay bizler tarafından düşülmüş olup, kişiye özel gelin yolu düzenlenmesi yapılmasının yanı sıra kişinin istediği renk ve modellerle süslenen değişik masa dizaynlarından dilediklerini seçebilirler. Yemekli düğünlerde Konya Pilavını bahçemizde daha lezzetli olması için odun ateşinde pişiriyoruz. Fiyatlarımız uygun fakat kalitemizden asla ödün vermiyoruz.

 

Ramazan ayı yaklaşırken iftar davetleri ile ilgili yapmış olduğunuz hazırlıklardan bahseder misiniz?

Salonlarımızda ve hava şartları el verdiği takdir de bahçemizde iftar davetlerinizi yapabilir misafirlerinizi dilediğiniz şekilde ağırlayabilirsiniz. Misafir sayısı fark etmeksizin en güzel şekilde ramazan yemeklerini sunabileceğimiz bir mekânımız var. Ramazan ayında dikkat edilmesi gereken diğer bir hususta insanlar gün boyu aç oldukları için servisin aksamadan ve hızlı bir şekilde yapılmasıdır. Dikkat etmiş olduğumuz hususların başında kaliteli ve hızlı servis ile misafirlerimiz en iyi şekilde ağırlamak geliyor. Misafirlerimiz ramazan ayına özel olan menüler arasında tercih yapabilirler ve misafirlerini dilerlerse kendi belirlemiş oldukları menüdeki yemekleri ikram edebilirler. Protokole sunmuş olduğumuz alakart menülerimizde mevcut. Dilerlerse alakart seçenekleri ile de misafirlerini ağırlama olanağı sağlıyoruz. İftar yemeklerinde bahçemizde 5000, salonlarımızda 1500 ile 2000 kişiyi ağırlama olanağımız mevcut.

Fiyatlarımıza da değinecek olursak Konya pilavı ve alakart menülerimiz 20 TL ile 80 TL arasında değişiklik göstermektedir. Konya pilavı 500 kişi ve üzerinde 20 TL’dir. Misafir sayısı çoğaldıkça bizde fiyat konusunda yardımcı olmaya çalışacağız. Dilerse kişi misafirlerine fırın kebabı, incik kebabı kırmızı et ile iftar menüsü oluşturmak isterse istekleri doğrultusunda paket dışına çıkabiliyoruz. Mevcut menülerden çıkarmak ya da eklemek istediklerine yer vererek kişinin kendi menüsünü oluşturabiliyoruz.

 

Yorumlar (0)