GÜNCEL Haberleri
Konya’nın Sevilen İş Adamı Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonu Oldu.

Konya’nın sevilen ve başarılı iş adamı Doğa Group firma sahibi Galip Polattemir, Türkiye Muammer Gökmen Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası’nda Türkiye şampiyonu oldu.

Konya’nın Sevilen İş Adamı Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonu Oldu.
PAYLAŞ
A
Haberi Oku

29 Eylül -03 Ekim 2021 tarihleri arasında İstanbul Pendik’te düzenlenen, Türkiye Muammer Gökmen Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası’nda erkekler açık sıklet birincisi olan Galip Polattemir Konya’ya birincilik ile döndü.


Türkiye birincisi olarak milli takıma seçilen Galip Bey ‘in hedefinde şimdi de Dünya Şampiyonluğu var.

Türkiye birincisi olarak milli takıma seçilen Galip Bey İspanya'da düzenlenecek Dünya Şampiyonası'nda Türkiye'yi temsil edecek olmanın heyecanını yaşıyor. Galip Polattemir şampiyonadaki hedefinin altın madalya kazanmak olduğunu dile getirdi.

Başarılarıyla göz dolduran ve Konya’nın gururu olan Galip Polattemir bizlere sporun öneminden bahsederken herkesin düzenli olarak spor yapması gerektiğini söyledi.

"İSTİKLAL MARŞI’MIZI İSPANYA’DA OKUTMAK İSTİYORUM"

Milli takıma seçilmenin gurur verici olduğunu ifade eden Galip Polattemir, “Tek hedefim ülkemi, bayrağımızı, milletimizi İspanya’da düzenlenecek olan yarışmada en iyi şekilde temsil etmek. Tek amacım tek gayem bayrağımızı dalgalandırıp İstiklal Marşımızı okutabilmek” şeklinde konuştu.

 

Yorumlar (0)

Hack Haber Crack Forum