GÜNCEL Haberleri
BMW’nin En Lüks Modelleri Tanıtıldı.

Köprülü Oto düzenlediği etkinlikle BMW’nin en lüks modellerini BMW tutkunlarıyla buluşturdu.

BMW’nin En Lüks Modelleri Tanıtıldı.
PAYLAŞ
A
Haberi Oku

Borusan Otomotiv’in Konya’daki BMW ve MINI Yetkili Satıcısı ve Yetkili Servisi Köprülü Oto yapmış olduğu güvenilir satışları ve müşterilerine sundukları kaliteli servis hizmetiyle 2020 yılının en başarılı firmalarından olmayı başardı. Bu başarısını almış olduğu beş ödül ile taçlandırdı.  

Başarısını  Konya’nın sevilen iş adamlarıyla kutlayan Köprülü Otomotiv yapmış oldukları etkinlikile yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo, BMW 7 Serisi, BMW 8 Serisi ve BMW M8 BMW severler ile buluşturdu. Tüm pandemi kurallarına uyularak yapılan etkinlik BMW severlerden tam not aldı.

Köprülü Oto Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Büyükkeleş, etkinlikte yaptığı konuşmada; BMW 6 Serisi Gran Turismo, BMW 7 Serisi, BMW 8 Serisi ve BMW M8 eşliğinde ayrıcalıklı anlar yaşamak üzere davete katılan herkese Köprülü Oto adına teşekkür etti. Lüksün yeniden doğuşunu temsil eden BMW 7 Serisi, tasarım, teknoloji ve konfor konusunda dünyanın en gelişmiş otomobilleri arasında yer alıyor. BMW’nin amiral gemisi olan 7 Serisi her zaman lüksün zirvesini temsil ediyor. Biz de BMW’nin essiz sürüş keyfini göz kamaştıran tasarım, fark yaratan lüks, maksimum konfor, yenilikçi teknoloji ve üstün performans ile birleştiren bu çok özel modelini müşterimizin deneyimine sunmanın heyecanını yaşıyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)

Hack Haber Crack Forum