GÜNCEL Haberleri
Metropol Kültür Sanat’tan unutulmayacak bir organizasyon daha…

Metropol Kültür Sanat hız kesmeden konserlerine devam ediyor.

Metropol Kültür Sanat’tan unutulmayacak bir organizasyon daha…
PAYLAŞ
A
Haberi Oku

Konya’da Zara rüzgârı esti…

Metropol Kültür Sanat tarafından 23 Ekim’de Konya Dedeman Hotel'de düzenlenen konserde, muhteşem ses Zara en sevilen şarkılarını konukları için söyledi. Konserde Nilay Dorsa ve  Zara misafirlere unutulmaz anlar yaşattı. Nilay Dorsa bitmek bilmeyen enerjisiyle misafirlere eğlence dolu anlar yaşatırken, muhteşem ses Zara güçlü sahne performansı ve sesiyle herkesi kendine hayran bıraktı. 

Zara’nın kendisini dinlemeye gelen misafirlerine sürpriziyse, Özgür Can Çoban oldu. Sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatan Zara’nın Özgür Can Çoban ile yaptığı düet herkesten büyük beğeni topladı. Şıklığıyla gözleri, sesiyle herkesin ruhunu doyuran Zara söylediği şarkılarla büyük beğeni topladı. Hayranlarına müzik dolu bir gece yaşatan Zara güçlü sesi ve yorumuyla sahnenin tozunu attırdı.

Metropol Kültür Sanat konserleri ile eğlendirmeye devam ediyor…

18 Aralık’ da Sahne Gülben Ergen'in!

Metropol Kültür Sanat organize ettiği Zara konserinden sonra 18 Aralık’ da Konya Dedeman Hotel’ de düzenleyeceği ikinci konserle Gülben Ergen’i sevenleri ile buluşturacak. 

Pop müziğin başarılı ismi Gülben Ergen şarkılarını kendini dinlemeye gelen hayranları için söyleyecek.

Metropol Kültür Sanat tarafından 18 Aralık Cumartesi günü Konya Dedeman Hotel’ de düzenleyeceği konserde ayrıca Tuğba Özay’da sahne alacak.

Metropol Kültür Sanat konuklarını bu güzel gecede en iyi şekilde ağırlamak için hazırlanırken yapacağı ücretsiz konser bileti çekilişi ile de üç çiftti konserde ücretsiz ağırlayacak. Çekiliş için Metropol Kültür Sanat instagram sayfasını takip edebilir detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

 

Yorumlar (0)

Gazete Manşetleri

google reklam

Hack Haber Crack Forum