SPOR Haberleri
OSB’nin şampiyonu AYD oldu!

Konya Organize Sanayi Kupası’nda rakiplerini birbir eleyerek finale gelen ve final maçında da son rakibini 3-1 mağlup eden AYD futbol takımı kupanın sahibi oldu.

OSB’nin şampiyonu AYD oldu!
PAYLAŞ
A
Haberi Oku

Geleneksel olarak düzenlenen Konya Sanayi Organize Sanayi Bölgesi Futbol Turnuvası’nda bu yıl da çekişmeli bir dönem geçti. Konya Sanayi Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren firmaların oluşturduğu futbol takımları, kıyasıya mücadele sergiledi. Gösterdiği performansla kupanın en gözde takımı olan AYD, finalde A101 futbol takımını 3-1 yenerek şampiyon oldu.

 

Şampiyonluk sonrası kupayı kaldıran AYD futbolcuları, sevincini firma yetkilileri ve çalışma arkadaşları ile paylaştı. Kupa sonunda bir açıklama yapan oyuncular, “Emeklerimizle bugüne geldik ve kupayı kazandık. Ekip olarak son derece disiplinli ve kararlı bir futbol oynadık. İstikrar da bize kupayı kazandırdı. Firmamızın ekonomi alanında gösterdiği üstün başarılara spor dalında da şampiyon olarak yeni bir başarı eklemiş olmanın gururunu yaşıyoruz. Desteğini esirgemeyen başta Yönetim Kurulu Başkanımız Harun Aydın ve tüm yöneticilerimize teşekkür ediyoruz” dediler.

Yorumlar (0)

Gazete Manşetleri

google reklam

Hack Haber Crack Forum