GÜNCEL Haberleri
Özel Antalya Düşünür Koleji’nde Mezuniyet Coşkusu

Özel Antalya Düşünür Koleji’nde Mezuniyet Coşkusu

Özel Antalya Düşünür Koleji’nde Mezuniyet Coşkusu
PAYLAŞ
A
Haberi Oku

Özel Antalya Düşünür Koleji İlkokulu’nun düzenlediği mezuniyet gecesi büyük bir coşku ile kutlandı. Geceye tam kadro katılan okul yöneticileri, öğretmenler ve veliler, öğrencilerin sevincine ortak oldu.

Öğrencilerin ve öğretmenlerin alana gelmesi ile başlayan tören Özel Antalya Genel Müdürü Seda ÖZLEM’in konuşması ile devam etti.

Seda ÖZLEM, konuşmasında ; ‘’Her geçen gün daha da büyüyen, bilimin aydınlanmanın ve Atatürk İlkelerinin ışığında yürüyen mezun öğrencilerimizle daha da kalabalık bir aile haline geliyoruz. İnanıyorum ki bu okuldan mezun olacak öğrencilerimiz hayatının sonraki dönemlerinde de bizleri unutmayacaktır" dedi. Konuşmaların ardından 4. Sınıf öğretmeni Mehmet BİLGİLİOĞLU’na Genel Müdür Seda ÖZLEM tarafından plaket takdim edildi. Mezun öğrenciler, yöneticiler ve öğretmenleriyle birlikte mezuniyet pastasını kestiler. Öğrenciler, keplerini havaya fırlatarak mezuniyet sevincini yaşadılar.

Mezuniyet gecesinde öğrenciler, vals, şiir, koro ve folklor gibi sanatsal gösterilerini sergilediler. Gecede birlikte olmanın keyfini ve gururunu yaşayan mezun öğrenciler, kurum yöneticileri, öğretmenler ve veliler müzik eşliğinde eğlendi.

Mezuniyet heyecanı yaşayan öğrenciler ve geceye katılan davetliler, hep hatırlarda kalacak bir gün geçirdi.

Yorumlar (0)

Gazete Manşetleri

google reklam

Hack Haber Crack Forum